לקוחות מרוצים מוסיפים לכם, תמיד, עוד כמה נקודות בתוכנית העסקית

עבודה מדהימה בפרק זמן יחסית קצר ואם היה עיכוב קל היה רק באשמתנו, קיבלנו מענה מלא כולל הקשבה וירידה לפרטים, מאוד מרוצים מהתוצאה, אין ספק שבעיני מנהל הפרויקט וניר המנכ"ל עומדת הצלחת הלקוח כדבר החשוב ביותר, המון תודה!

מרגע שהחלטנו להתקדם בפיתוח התוכנית העסקית, ניר המנכ"ל וטל מנהל הפרויקט התנפלו על המשימה בצורה מקצועית ואיכותית, קיבלנו תוצרים הרבה מעבר למה שציפינו ומעבר לזה תמיד היתה לנו אוזן קשבת לנושאים שלא קשורים לתוכנית בצורה ישירה וקיבלנו ייעוץ והכוונה אסטרטגית שתרמו לנו בצורה משמעותית, אני ממליץ בחום לחברות שמתעניינות בתוכנית כזו, לא להתלבט ולהשתמש בשרותים של גו-נו-גו הלואי שהייתי מכיר אותם קודם 🙂

trandtrip

יום אחד קמתי עם רעיון..(סיפורו של כל יזם) את הרעיון הזה רציתי לבחון יותר..עשיתי מחקר מעמיק עם ד"ר גוגל והבנתי שכדי לתרגם את הרעיון הזה לכסף אני צריכה תכנית עסקית, הבעיה היא שגיליון אקסל לא יביא לי את הכסף..מפה החל מחקר מעמיק אחר החברה שתוכל להעניק לי את התכנית העסקית הטובה ביותר ( שוב מוטיב הכסף חוזר ) GONOGO נבחרה אחרי פגישת ייעוץ עם המנכ"ל ניר יצחק.
בפגישה הוא בחן את היתרונות והחסרונות של הרעיון ולבסוף שלח אותי הביתה להתבשל..עבר שבוע וחזרתי. ניר הופתע שחזרתי. הסיבה שחזרתי היא כי הוא לא ניסה למכור לי כלום, הוא פשוט הציג לי את המציאות והעובדות כפי שהן לפני שאני מחליטה להשקיע את מיטב כספי בתכנית העסקית.
מאון לאון עברו חודשיים , התכנית העסקית בידיי..המשקיע בדרך..ואני למדתי עוד כמה דברים בזכות GONOGO על העולם העסקי ועל הדרך שבה אני אמורה לפעול לעבר החלום..
נשאר לי להגיד תודה על המקצועיות, השרות והרבה סבלנות..

My partner and I worked with GONOGO in creating a presentation and financial model for a new venture in Dubai The GONOGO team were extremely professional, a pleasure to deal with and the final presentation and financial model were both outstanding. I highly recommend the GONOGO team!

הרשות לפיתוח כלכלי תל אביב

במהלך השנים האחרונות מספקת חברת GONOGO  שירותי יעוץ עסקי, כלכלי, אסטרטגי ופיננסי לרשות לפיתוח כלכלי – ת"א יפו בע"מ.

השירות ניתן בנוגע למגוון רחב של פרויקטים עירוניים בעיר תל-אביב יפו אשר טיפול בהם דורש ראיה רחבה והתמצאות במספר תחומים; כלכליים, עסקיים, אסטרטגיים וטכנולוגיים.

ניסיונה הרב של החברה מתבטא בשירות מוקפד, יסודי, אחראי ויצירתי לצד עמידה בלוחות זמנים.

אני סמוך ובטוח כי כל גורם אשר יפנה לחברה בעתיד ייהנה משירותיה.

לאור שיתוף הפעולה המוצלח, ברצוני להביע את הערכתי לצוות חברת GONOGO.

מהפגישה הראשונה ועד פגישת הסכום היה מעולה, מקצועי ומלמד.

אנחנו מאד מרוצים מהעבודה של GONOGO ושל אופאך בפרט. נשמח להמשיך ולעבוד יחד גם בעתיד.

במסגרת עיסוק החברה שלי עם קבוצות רופאים ומרכזים רפואיים, נזקקתי מס' פעמים להכנה של תכניות עסקיות.

מאז ההיכרות הראשונה שלי עם חברת GO NO GO, בכל המקרים חזרתי ופניתי אליהם.

הפרויקטים שבהם נזקקתי לשירותיהם היו :

  • מרכז רפואי מוביל לכירורגיה – תוכנית עיסקית להתרחבות המרכז
  • הקמה של מרכז רפואי – מיון קדמי – תוכנית עסקית התכנותית להקמה של המרכז
  • הקמה של מרכז נוסף – תוכנית עסקית להקמה של המרכז
  • ותוכניות נוספות לפרויקטים נקודתיים

כאמור, בכל הפעמים בהם עבדתי עם חברת GO NO GO, קבלתי מענה מיידי, ועמידה בלוח זמנים בביצוע עבודות.

בכל פרויקט היתה הגדרה, תיאום ציפיות מלא ומילוי כל ההתחייבויות שלהם לשביעות רצוני ושביעות רצון לקוחותיי.

התוכניות שהוגשו בסוף ההתקשרות, היו מקצועיות ביותר, עינייניות, ברורות ושימשו נאמנה אותי ואת לקוחותיי.

ולא פחות חשוב, היחס מרגע ההתקשרות, והעבודה המשותפת לכל אורך הפרויקטים, היו תמיד באווירה נעימה, נינוחה, ומקצועית ביותר.

אני אמשיך לעבוד, להמליץ ולעבוד על חברת GO NO GO .

בכבוד רב,

רחל אידלסון

imna-solutions

ניר וטל יקרים בשמי ובשם כל חברינו ובדגש על מירב ומריאן אני רוצה להודות לכם על העבודה המקצועית, המאומצת והמאוד שיתופית בין הצוות שלכם לצוות שלנו.
אנחנו רק בתחילתו של מסע ארוך ואשמח מאוד אם הכתף החמה שקיבלנו מכם תסייע לנו גם באיתור משקיעים.
נעמתם לנו מאוד, תודה על הכל, נשמח לקבל חוות דעת מקצועית מטעימת היין שקנינו לכם (:(:

לאילה, ניר וצוות המשרד,

כמה כיף להרגיש שיש לנו בית שנותן מענה לשאלות, אתם מקצועיים, נעימים ופשוט כיף להגיע לפה.

שנעשה מליונם ביחד ויש לכם אחלה תמרים 😉

interlab

במשך הרבה זמן חיפשתי חברה שתכתוב לי את התוכנית העסקית לאפליקציה שאותה אני מפתח. הגעתי לחברת GONOGO ממש במקרה מחיפוש תמים באינטרנט. חייב לומר כי, הרושם הראשוני שקבלתי בפגישה הראשונה הווה עבורי את האישור לכך שהבנתם והתחברתם למוצר אותו אני מפתח. לאורך כל תהליך כתיבת התוכנית העסקית ניכרת היתה המקצועיות, החשיבות והרצינות בה אתם משקיעים בכל פרויקט. כל שאלה, גחמה ותהייה שהייתה לי ידעתם לפתור אותה מידית ולהוריד את רמת החששות וחוסר הדע שלי. ללא כל ספק, אני בטוח שעשיתי בחירה נכונה! ועל זה אני מודה לכם. יתרה מכך, גם אחרי שסיימנו את בניית התוכנית העסקית נשארתם זמינים לי, לייעץ, להדריך וללוות במקומות בהם נזקקתי. וכמובן, שלא אשכח את טל קופלר אשר עבד מולי ישירות לאורך כל הדרך, ענה, תמך וחידד כל סוגיה שהייתה לי ובנה את התוכנית בצורה מקצועית ביותר, תודה רבה!!
כן ירבו חברות ואנשים כמותכם.
בכבוד רב ובתודה גדולה,

minann

כל אחד יודע שהקמת עסק בארץ אינו עניין של מה בכך בתכנון העסק ובבניית התוכנית העסקית הראשונית "האקסל סובל הכול" ולא פעם אתה נאלץ להתמודד מול מציאות שונה מהתכנון המקורי.
אנחנו פגשנו את GONOGO כשנה וחצי לאחר פתיחת מותג בגדי הילדים האינטרנטיminimalist.co.il זכינו לפגוש את ניר והצוות שלו שהפשילו שרוולים ונכנסו לעומק העניינים, האירו את ענינו בנושאים רבים ומגוונים ועזרו לנו בבניה מחודשת של התוכנית עסקית.
הרגשנו לאורך תקופה ארוכה שהם חלק מאיתנו לכול דבר.
תודה ! ומקווים שניפגש בהמשך הדרך.

It is my great pleasure to write this letter of recommendation for “GONOGO”. I have had the pleasure of viewing “:GONOGO” professional development over the past two years, and I can state with confidence that this company is motivated and responsible with a high degree of integrity..As the Chairman of CLICK-INS, Ltd., I feel that I know this company quite well. They showed their skills to communicate with their customers, and due to their dedication and attention to detail, our company has been receiving great service during this period. The owner of” GONOGO “ Mr.Izhak Nir has shown that he is a very intelligent person with a mind well-suited to the world of business and management
I therefore highly recommend “GONOGO” without reservation
Sincerely

צוות מקצועי אדיב ומסייע רבות ולא פחות חשוב נותן יחס אישי, ממליץ בחום!!

שירותי אישי, מקצעועי וסבלני.
אנו ממליצים בחום על חברת גונוגו לצורך בניית תוכנית עסקית וליווי מקצועי לקידום המוצר. שירות ברמה גבוהה מענה ופתרון לכל בעיה בה נתקלנו בדרך.

ניר ואיילה,

רב תודות לכם על המאמצים והעבודה הרבה שהושקעה בתכנית. אני יודע שבגלל מגבלות הלו"ז שלי בשל עבודתי כמדריך נאלצנו למתוח את ציר הזמן לסיום אבל הגענו לשם בכל זאת.

אני כבר מתקדם לאיפיון המוצר ופגישות עם משקיעים פוטנציאליים.

ניר, נפגשנו לראשונה בדצמבר 2016. בחצי השנה האחרונה חוויתי עקומת למידה חדה מאוד. הצלחת להאיר את עיני לעולם שלא היה מוכר לי כלל. ואף כי יש עדיין הרבה דברים שאני לא יודע, לפחות עכשיו אני יודע עד כמה אני לא יודע אבל לפחות יודע לשאול. התהליך שעברתי איתכם היה חיוני להצלחה של הפרויקט. אני בטוח בהצלחה של המיזם ותודתי נתונה לכם על הצידה לדרך שנתתם לי.

אשלח לכם הזמנה להשקה 🙂

להתראות בדרכים

אורי

אפשר לומר שהייתי מרוצה כבר מהשיחה הראשונה לקבלת מידע לפני כמה שנים.. וזה ממשיך עד היום.

מאוד מרוצים מהמקצועיות, הניסיון, השירות בכל זמן. רואים באמת עבודה יסודית בכל התחומים.

ממליצה בחום ומאוד מקווה שנמשיך לשתף פעולה עוד הרבה שנים!

כדי לתאר את חווית העבודה עם צוות היועצים של גו נו גו אומר שהיא רחבה יותר ממתן מידע או ביסוס תוכנית עסקית.

מבחינה מקצועית, מדובר בקבוצת אנשים מוכשרת ומקצועית ביותר. הצוות כולו מכוון לצרכי הלקוח ויודע לסייע בקבלת החלטות המבוססות על נתונים תוך הבנה של העולם העסקי בו פועל הלקוח , הכרה ותמיכה בייחודיותו של כל עסק. הזמינות לשיחות, לשאלות ולהתייעצות היא תמיד מיידית, תמיד בחיוך וברצון טוב, ולעולם דיסקרטית ואמינה.

עבורנו, העבודה עם חברת גו נו גו היא תהליך של למידה מתמשכת המאפשר לנו לגדול , להתייצב ולהתרחב.

שמחנו לבצע את כתיבת התוכנית העסקית באמצעות GONOGO, השירות שניתן לנו היה מקצועי ומסודר.

מי שטיפלה בנו ישירות הינה עינת שהיתה נהדרת ותכליתית. כמו כן גם ניר תרם מנסיונו והאיר נקודות חשובות,ואף הציע להפגיש אותנו עם משקיע בפרויקט מטעמו..אנו מרוצים ומעריכים את שירותכם ונשמח להמליץ עליכם לחברינו.

cakepop

כשהגעתי לחברת "גונוגו" ידעתי מהרגע הראשון שאיתם אני הולכת לעבוד אחרי שעברתי המון חברות. העבודה הישירה מול רונן ואנה הייתה נעימה ומקצועית. הם ענו לי על כל שאלה ובקשה וגרמו לי להבין את התכנית העסקית באופ יסודי וכל מה שקשור לפתיחת עסק בצורה הכי ברורה שיש, הם היו זמינים בשבילי. מאד נעים להגיע למשרדים של "גונוגו" הרגשתי בבית. היית בוחרת בחבר'ה מגונוגו שוב אם היה צריך, קבלתי שירות פשוט מדהים, תודה!

רונן עזרי מנהל הפרויקטים, בעל הבנה והקשבה יוצא דופן ללקוח, את התוכנית העסקית הוא כתב ביסודיות רבה והשקיע בכל פרט ופרט, צוות GONOGO ובראשם ניר, מציגים את כל המכשולים שיכולים להתהוות במהלך הקמת העסק ומציעים פתרונות יצירתיים לכל אותם מכשולים והכול במאור פינם ויחס חם ואישי.
אין ספק שנמליץ בחום על כתיבת תוכנית עסקית בחברת GONOGO.
משה ואורי קסלר.

הגעתי לגונוגו דרך האינטרנט, חיפשתי מישהו שיעזור לי לבנות תוכנית עסקית מסודרת על מנת להרחיב ולהגדיל את העסק כדי ליצור רווחים גדולים יותר. אני בדר"כ לא נוהג לסמוך על מישהו שהכרתי באינטרנט אך ברגע שהגעתי לפגישה והכרתי את ניר הרגשתי שזה האיש שאיתו אני הולך. יחד עם רונן בנינו תוכנית עסקית והתחלנו ליישם את הרשום בתוכנית , החלטתי באותו רגע שאני רוצה שהם גם יבצעו לי ליווי עסקי חודשי ויבנו לי תוכנית עבודה מידי שנה.

עסקים רבים נוטים לעבוד בלי רגע לעצור ולחשוב מה נכון ואיך צריך לעשות את הדברים, שנים עבדתי ככה , ידעתי מה אני צריך לעשות וגם הרווחתי אבל בשום מקום זה לא תורגם למספרים כפי שאני רואה אותם היום ולביטחון שלי מה נכון יותר ומה נכון פחות בעסק שלי.

חווית השירות והעבודה איתם היא משהו בלתי רגיל, ההרגשה שלי שהם זמינים 24/7, הם נותנים לי את הביטחון בניהול הכלכלי של העסק. בכל שאלה כלכלית, בכל מחשבה, לעיתים גם בניהול העובדים עצמם אני פונה לרונן ולניר.

אני יודע למכור ואני יודע לעבוד עם אנשים , לעיתים במספרים אני חלש ופה הם נכנסים לתמונה . אני יודע שכל זמן שהם מלווים אותי אני יכול לעבוד בשקט ולעשות את מה שאני יודע הכי טוב.

אני רואה בהם שותפים שלי לדרך .

קבלנו טיפול מקצועי ביותר, באווירה נעימה, מאנשים נחמדים.
תודה!

ברצוני לציין את הליווי במהלך הכנת התוכנית העסקית. נעשתה עבודה מקיפה שכללה חקר שוק והבנת העסק לעומקו, דבר שייצר תוכנית עסקית עמוקה ורצינית,
תודה!

יש לנו GO!!
שירות מעל לכל רמה,
זמינות והקשבה,
עבודה מקצועית ביותר,
היה כיף לעבוד אתכם,
תודה רבה!

העבודה עם גו.נו.גו. הייתה מקצועית ומלמדת מאד עבורנו (נטולי רקע עסקי) למדנו כמה מורכב הוא הפיתוח העסקי .

הצטרפתי כלקוח חברת GONOGO לפני כמה חודשים ולאורך כל התקופה ליוותה אותי מנהלת הפרויקטים עינת וניר המנכ"ל.

חברת GONOGO היא חברה מקצועית מאד ובעלת נסיון רב שנים בהכנת תכניות עסקיות בכל התחומים ובנוסף לתוכניות בינלאומיות.

אני רוצה להודות לכם ולכל הצוות במשרדכם ומאחל לכם הצלחה בהמשך

מומלץ ביותר, מקצוענים, יודעים את העבודה ועושים הרבה מעבר..

שירות אישי, חשיבה יצירתית ומחוץ לקופסא!

הצוות שליווה אותנו לאורך התהליך היה מקצועי מאד, שירותי ומסביר פנים, בעל תודעת שיורת גבוהה מאד.

תהליך כתיבת התוכנית העסקית היה מעניין ומספק, אני שבע רצון מהתהליך ומהתוצרים,
תודה!

ניר, רונן, משואה וכל אנשי הצוות היקרים!
אני רוצה להודות לכם על כל העזרה, ההכוונה. למדתי מכם המון, אני בטוח שעוד נעבוד על הרבה פרוייקטים בעתיד.
אתם מקצוענים ברמה אחרת, וזאת זכות להכיר אנשים כמוכם.
תודה מעומק הלב.

אני ממליץ לכל מי שמעוניין בתכנית עסקית מקיפה, קפדנית, מציאותית ואמינה, אני מאוד ממליץ לעשות אותה עם GONOGO
מנהל הפרוייקטים שליווה אותי בפרוייקט היה מקצועי, יסודי, סבלני ויצירתי.

מודה על הדרך, ההקשבה והניתוח המעמיק בכתיבת התכנית העסקית !

צוות מקצועי אדיב, שירותי , בהחלט ראוי להערכה.
החברה נתנה מענה מקצועי, הבינו את הצרכים של זוזוברה, ביצעה ניתוח נתונים וביצעה תכנון מדויק ורציני.

בניית התכנית הייתה יסודית מאוד, הראיונות עם העובדים ,הביקורים בעסק ובניית התוכנית בשיתוף מלא עם ההנהלה הייתה חיונית ותרמה רבות לפיתוח תוכנית ברת ביצוע.
התכנית העסקית אשר נבנתה בחברת גונוגו הייתה השינוי הכי חשוב שהיה לנו בחברה זה שנים רבות, היסודיות בעבודה, המקצועיות, היחס האישי והאכפתיות גרמו לנו להרגיש שההצלחה שלנו חשובה להם באותה מידת חשיבות לבעלים של החברה.
גונוגו נתנו לנו כלים עסקיים חשובים לטווח הקצר והארוך להתמודדות עם המציאות העסקית המורכבת של תחום עיסוקינו, וזאת לאחר התעמקות מקצועית בלתי מתפשרת של מנהל הפרויקט ומנכ"ל החברה בתחום בו אנו עוסקים" .
לאחר פרק זמן של כמה חודשים מתחילת היישום של התכנית החברה בתהליך צמיחה ניכר ועדיין לא יישמנו את כלל ההיבטים אשר בנינו ביחד עם גונוגו.
ממליצים בחום לכל חברה חדשה כוותיקה לעבוד עם גונוגו, ואתם מוזמנים לבוא אלינו לכפר לקפה ולראות את השינוי בעצמכם.
הנהלת עצי חזון בע"מ

מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, שמרנות ברמה שכל מיזם צריך

הצוות של GONOGO עזר לנו בגיבוש התכנית העסקית לאורך כל הדרך כולל סיעור מוחות שפתח לנו אפיקים חדשים ופתרונות בונים

אנו ממליצים בחום על הכנת תכנית עסקית ב – GONOGO, הם הופכים הכל להרבה יותר נהיר וברור בצורה שכל אחד יכול להבין, יישר כח גדול

החזות הצעירה של צוות GONOGO יכולה להטעות, עבודתם מקצועית, יעילה ומהירה. התוצאות מעולות

כל התהליך היה מצויין והרגיש אמין, משתף,פתוח, ומקצועי. אמליץ על שירותכם בשמחה

מאוד מרוצים מהתוצאה והמחיר

תודה רבה על הכל!!!

רונן עזרי הראה בקיאות ומקצועיות לאורך כל הדרך בצורה נעימה ובחן, ענה על כל צרכי
ועל כך אני מודה רבות לו ולכם

לאחר מספר פגישות והתעניינות בנושא כתיבת תוכנית עסקית, הבנתי כי מדובר בחברה המקצועית ביותר, המוצר הסופי היה ברמת גימור מושלמת והיחס אדיב ומקצועי. אין ספק שאמליץ למכריי.

ידע מקצועי גבוה מאד, כימיה נהדרת, צוות נפלא ותומך.

לצערי GONOGO לא מלווה אותי בכל חיי החברה 🙂 GONOGO נהדרים, תומכים ודוחפים, יודעים להראות נקודות וזוויות אחרות אשר הנן חלק בלתי נפרד מחיי היזמים. חבר'ה נהדרים, אני ממליץ.

שירותי מקצועי ויעיל, זמינות מידית ונכונות לבוא לקראת הלקוח. אנשי המשרד הביעו נכונות לבוא לקראתנו בכל הצקה ובקשה שלנו. הציגו מקצוענות וירידה לפרטים כמו גם ידע כללי רחב בכל אספקט הנוגע למיזם שלנו. תודה!

מנהל הפרויקטים, טל היה מקצועי מאד, נותן מענה מהיר ובעל חשיבה מחוץ לקופסא, עזר במציאת פתרונות מהירים והגיב לכל הערה/הארה במהירות מירבית.

אני מרוצה מאד מהתהליך,

תודה רבה!

אחלה שירות ועבודה מקצועית מאד. שמח שכתבנו תכנית עסקית ומקווים לבוא שוב אחרי שיצא מזה משהו.

ממליצים מאד ונחזור גם בשנית 🙂

נהנינו מאד מהצוות וממנהל הפרויקטים המקצוען והמסור.

עבודה 10.

השרות היה מצוין ולשביעות רצוננו.

חברה מקצועית המספקת פתרון הולם לבעיות הקמה.

איילה וטל מנהלי הפרויקטים, היו מאוד מקצועיים ומשתפי פעולה.

היה לי לעונג לעבוד עם הצוות המקצועי שלכם, קיבלתי מכם מענה מהיר ומקצועי,

ושאבתי הרבה ידע מהצוות.

רמת העובדה הייתה גבוהה ביותר.

שירות מעולה ומקצועי!

טל, מבקש להודות לך ולכל הצוות על ביצוע התכנית העסקית למיזם ההייטק שלנו לאיתור לכודים במעמקי האדמה ובאסונות שונים.

היה תענוג לעבוד מולך ומולכם כאשר עמדתם בכל ההתניות והמטלות ברוח טובה וברצון אמתי לסיים העבודה ובעיקר בתחומים הבאים:

  1. בהבנת המיזם עם כל מורכבותו;
  2. הצגת המיזם בדרך הנכונה;
  3. בלוח הזמנים המוקפד.

ועל כן, נהנינו מהתוצאה.

ישר כוחכם ותודות- עודד אלון, מנכ"ל LTS 2017

חברי הצוות היו זמינים, נגישים, סבלניים ובעיקר מקצועיים.

ממליץ בחום רב!

צוות נעים, שירותי, אדיב וענייני.

המפגש עם GONOGO היה הדבר הנכון בזמן הנכון.

אנו יכולים להגיד בכנות שהם שותפים ולוקחים חלק גדול בהצלחת הפרויקט וביצירת עסק יציב ונכון.

הצוות מורכב מאנשים טובים, מברירים מקשיבים וקשובים.

ממליץ בחום לכל מי שמעוניין לקבל תכנית עסקית מפורטת וללא עיגולי פינות- גו נו גו זה הכתובת.

השירות היה בסדר גמור ומקצועי.

הרגשתי שבאתם לקראתנו- גם כאשר הדרישות היו מוגזמות.

דברנו על המון דברים והרגשתי שכך אני מבין לפרטי פרטים את המיזם.

איילה נתנה שירות טוב מאוד בזמן שהייתה קשובה לדברים שהיעלתי. בדיעבד, אני שבע רצון מהשירות.

תודה רבה, ואשמח להמליץ עליכם.

צוות מקצועי, יסודי ממוקד ואיכותי אשר היה מסור לתהליך ההתרחבות שלנו.

הורגש הרצון להבין את תחום הפעילות לעומק בכדי להכין תכנית עסקית שהיא תוצר איכותי אשר תוביל את דרכנו ולא תשב סתם כך בתוך הארון.

אנו מאוד שמחים על ההחלטה לבחור בGONOGO.

תודה,

GLOBAL SURF

מקצועיים, יסודיים, שרותיים ובעלי ראיית שוק רחבה. מעניקים ליווי צמוד, אדיב וענייני.

תכנית עסקית יסודית, צוות מקצועי,

אנשי מקצוע מדהימים,

יחס אישי ומקצועי.

מצוינים, המון תודה.

רונן מנהל פרויקטים חכם, שקט, יסודי, זמין ופרגמטי.

מאוד ניהנתי לקבל שירות מהצוות החם והמקצועי,

ניכר כי אתם רוצים בטובת הלקוח ולא משלים אותו באי אילו אשליות על מנת לקבל את שכרכם,

אלא פועלים נאמנה למען הלקוחות.

תודה רבה.

נהניתי מאוד מהפגישות ובעזרתכם הצלחתי לראות את העסק שלי מנקודת מבט אחרת.

לאחר בדיקות ופגישות עם מספר חברות המתמחות בייעוץ עסקי,

אני יכול להגיד בוודאות כי הבחירה בGONOGO הייתה המושלמת ביותר.

הרגשה של בית והתמקדות ב"מאחורי הקלעים" של העסק.

ידעו להתמודד עם כל שאלה ובעיה ולייצר את הפתרון היעיל ביותר עבורה.

ניר ואורית התגלו כאנשים המקצועיים ביותר שפגשתי,

והשפיעו רבות על העסק ואופן החשיבה העסקית שלי.

מהרגע הראשון שנפגשנו עם ניר ואילה ידענו שאנחנו בידיים הכי טובות שיש.

זמינים לכל שאלה, גמישים במחשבה, מבינים אותנו,

והכל בסבלנות ומקצועיות מדהימה.

תודה רבה על הכל!

באהבה והערכה, דניאל ובר סולומון

מקצוענים!

מעל ומעבר לציפיות,

מקווים שגם יניב פירות בהמשך הדרך.

תודה רבה!

תודה על הסבלנות וההתמדה- לא היינו קלים אבל היינו תלמידים לא רעים בסוף..

תודה!

מקצועי, מהנה ומעשיר (למדתי הרבה!)

תודה רבה רבה!

מהיום הראשון הייעוץ והשירות היו מקצועיים מאוד.

כל שאלותיי ורצונותיי נענו בצורה מקצועית וטובה.

דבר ראשון, והחשוב ביותר, נהניתי מאוד.

בזמן העבודה על התכנית הייתי עסוק בהרבה דברים נוספים וסדר תכנון העבודה עזר לי להישאר על המסלול הנכון.

אילה- מקצועית, יצירתית ונתנה לי נקודת מבט ממוקדת לה הייתי זקוק.

תודה.

צוות מקצועי ונעים, ניכר שפועלים בשיטה סדורה.

התרשמנו ונהננו מאד מהתהליך ומהתוצאה, אין כמוכם.

קבלנו הרבה יותר ממה שציפינו, למדנו על העולם שבו אנחנו עוסקים ויצאנו חכמים יותר.

ישר כוח, תמשיכו ככה!

מציינים לטובה את המסירות, ההקשבה והרצון העז לעזור להגיע למיטב.

ממליצים בחום.

חוויה מצוינת, אבל עדיין לא סיימנו..

מעוניין שתלוו אותנו גם שיגיעו משקיעים 🙂

ממליצה ללא הרף, אתם נהדרים, העוגן של הפרויקט שלי, מודה לכם על הזמן הידע ששיתפתם בו והתמיכה, השירותיות והאסרטיביות.

הכי חשוב שתשארו לצידי.

היינו מרוצים ונמליץ ללא ספק!

אני מאוד ממליצה על GONOGO. התהליך היה נעים, מקצועי ושירותי. מאוד אהבנו שהכל בגובה העיניים, זה היה לנו מאוד חשוב בעולם העסקים שלא הכרנו.

תודה לכם ניר ואלינה. למדנו מכם המון.

אכפתיות, רגישות, חביבות והכל באהבה גדולה,

ממליצה בחום, בחום! בחום! בלוהט 🙂

באתי זהירה ויצאתי מלאת אמון והערכה ברמות הגבוהות ביותר.

כמו חייטים אישיים, בנו לי חליפה למידותיי (המאתגרות), בניעמות, במקצועיות ובאכפתיות רבה.

דניאל ואודי.

שירות אדיב ומעולה לאורך כל הדרך, ממליך בחום על ניר ועל אורית מנהלת הפרויקט.

עוזרים בהגשמת חלום, ממש כך.

ממליץ מכל הלב על הכנת תוכנית עסקית בחברת GONOGO 🙂

מאד מרוצים, צוות מקצועי מלווה בכל התהליךץ

קבלנו חוויה סופר מקצועית מלווה באנושיות מהממת.

כל הצוות!

מקצועי מאד, מקשיב מאד, מאורגן, מרגיש בידיים טובות.

ממליץ בחום על GONOGO, כל התהליך מתבצע במקצועיות, הקשבה ויצירתיות. value for money. ממליץ גם לבעלי חברות ולאחרים.

שבע רצון מהשרות, מקצועי ומאד אדיב.

היה נחמד ומהנה, אופאל ואילה היו קשובות וסבלניות.

ממליצים בחום, שיקות מקצועי אישי ואכפתי.

לאילה ניר וצוות המשרד,

כמה כיף להרגיש שי לנו בית, שנותן מענה לשאלות,

אתם מקצועיים, נעימיםופשוט כיף להגיע אליכם.

שנעשה מליונים יחד, ויש לכם אחלה תמרים.. 🙂

אני מאד מרוצה משירות מקצועי ואישי, החלטה הכי טובה שקבלתי כיזמית.

ממליצה בחום לכל יזם לעבוד עם GONOGO כדי להבין את העסק שלו בצורה רצינית.

תודה!

המון תודות לצוות GONOGO על היחס החם, הליווי, המחשבה, הרצון לעזור לנו להצליח.

כשהתחלנו, לא ידענו לאן בדיוק אנו הולכים, הכל היה בראש לא מסודר. מיד עם תחילת תהליך כתיבת התוכנית העסקית דברים התחילו להסתדר והראש נפתח לאפשרויות רבות.

האווירה במשרד מאד נוחה, תמיד מתקבלים בחיוך, גם כהגענו כשלא נקבעה פגישה טיפלו בנו במסירות, כשביקשנו סיוע בזמן לחץ תמיד התפנתם לטפל בנו.

תודה

הי מלמד, מהנה, אופאל ואילה היו קשובות וסבלניות.

ממליצים בחום, שירות מקצועי, אישי ואכפתי.

ממליצים בחום על GONOGO!

קבלנו יחס אישי ותחושה שהצוות כאן בשבילנו.

אופאל ואילה עשו את המירב על מנת שנצא מרוצים מהתהליך.

אילה היקרה,

תודה רבה על כל התמיכה, העבודה הקשה, הפיצוח והעשייה למען יסלמו אידכי.

עשית עבודה מקצועית  נרחבת, הרבה מעבר לכל תוכנית שאי פעם כתבו על הפרויקט.

בבקשה מסרי תודה גם לאופאל ולצוות של GONOGO,

הרבה תודה וכל טוב,

הגר

תהליך כתיבת התכנית, עם אופאל בפרט וGONOGO בכלל, תרם מאוד להבנה שלי את העסק שאני עומד להקים.
העצות והאינפוטים שקיבלתי במהלך העבודה על התוכנית הוסיפו הרבה ואני בטוח שיתרמו רבות בעתיד.
אני מרגיש שבמהלך העבודה המשותפת על התוכנית קיבלתי הרבה יותר מ"תכנית עסקית" כהגדרתה הפורמלית.
הזמן והקשב שהוקדשו לי במהלך כתיבת התכנית עלו מעל ומעבר לציפיות, חווית הישרות הייתה מצוינת.

לפני כחצי שנה באנו עם רעיון עסקי ונדרשנו לכתוב תכנית עסקית. קבענו פגישות עם מספר חברות בתחום. התרשמנו בצורה הטובה ביותר מ GONOGO ואין ספק שצדקנו. היה תהליך מעולה ומעניין! צוות מקצועי שנתן מענה לכלל השאלות ותהיות שהיו לנו. תודה !

אורית היקרה,

ברצוני להביע את הערכתי לך על ביצוע עבודתך בפרויקט  – I.L.C קיימנו רק פגישה אחת פרונטלית, כמה פגישות זום בודדות בינינו.

הצלחת לספוג את כל אילוצי הפרויקט ומורכבותו ובעיקר השלכותיו על יצרני וספקי חומרי הגלם, בצורה מהירה וקולחת במיוחד. ממש הפתעת אותי. לא מדובר בדבר של מה בכך. הצלחת לנתח ולהגיע לפרטים. יסודיות כזו ממש מדברת אליי, ואינה מצויה ברבים. שמחתי מאוד מהפגישות המעטות שקיימנו ביננו, הצלחת להיכנס לראש שלי כמייסד ולקרוא את מחשבותיי.

כידוע, בראש של המייסד הכל מבולבל, לא לפי סדר. הצלחת לסדר את הדברים עד כדי שהפתעת אותי ועוד אנשים קשורים לפרויקט. אני זוכר שתיקנת אותי ואמרת "דניאל, למרות שזה אותו נושא, זה יעלה מאוחר יותר". אורית, שוב צדקת.אורית, כל הניסוחים שלך אובייקטיביים, לטוב ולרע. אלא, להציג לכל קורא, הסבר מקיף על הפרויקט כפי שהוא.

מה אנחנו מציעים

Full GONOGO

תוכנית עסקית מלאה

תוכנית עסקית מלאה ומקיפה, הכוללת בין השאר: תוכנית פיננסית מלאה ל – 4 שנים, תמצית מנהלים, ONE PAGE SUMMARY

Premium GONOGO

תוכנית עסקית מורחבת

בתוכנית המורחבת אנחנו נותנים לך "חבילה שלמה" בדרך ליישום תוכנית עסקית משלך. החבילה כולל תמיכה בהיקף רחב גם בהיבטים "על יד" התוכנית העסקית.

Implement GONOGO

תוכנית עסקית יישומית

במסגרת הכנתה של תוכנית עסקית יישומית אנחנו למעשה מתחילים לעבוד יחד עם היזם, מהווים חלק מהצוות המתגבש, מעורבים בכל הנעשה בחברה