חשוב מאוד לשמור על גמישות מחשבתית, לא לאבד את הראייה הביקורתית ואת יכולת השיפוט.

שלבי התקשרות

שלב 1 – הפנייה
השלב הראשון , שלב הפנייה, מתבצע ב – 2 מסלולים אפשריים: הראשון פנייה טלפונית, השני טופס צור קשר הנמצא באתר האינטרנט שלנו. לפני הפנייה אנו ממליצים לכם לעבור על התוכן הרב שנמצא באתר האינטרנט שלנו, להבין מה אנחנו בעצם עושים ואיך אנחנו בכלל שונים מאחרים, לקרוא על הלקוחות איתם עבדנו ובעיקר להתרשם מהאווירה באתר סביב המוצר הזה שנקרא תוכנית עסקית זה שלדעתנו אנחנו יודעים לעשות הכי טוב. המחקר הקצר שתעשו עלינו יעזור לכם להיות ברורים וממוקדים יותר בפניה אלינו.

שלב 2 – אנחנו חוזרים אליכם (סינון ראשוני)
אנו מבטיחים לחזור אליכם תוך יום עסקים ולספק לכם מענה ראשוני לחלק משאלותיכם. השיחה הטלפונית הראשונה תתנהל ע"י יועץ מקצועי (מנהל פרויקטים) שידע בד"כ באיזו שפה לדבר איתכם. שיחת הטלפון הראשונה מהווה עבורנו מנגנון סינון ראשוני כאשר NOGO בשלב הזה יכול היות בגלל סיבות רבות ביניהן; פונה לא בשל מספיק, כזה שלא ממש יודע מה הוא רוצה, רעיון בתולי שהיזם שלו צריך לעבור עוד קצת לפני שהוא ניגש לכתיבת תוכנית עסקית, רעיון לא ישים וגם בגלל פער ציפיות גדול הקשור למקור פרנסתנו – שכר הטרחה.

שלב 3 – פגישת יעוץ ראשונית (סינון שני)
מטרת הפגישה הראשונה הינה להכיר אחד את השני קצת יותר לעומק, בפגישה הזו אתם מגיעים אלינו הביתה (משרדנו הנעים) ונפגשים בד"כ עם אחד הבעלים ומפרטים בפניו למה אתם חושבים שאתם צריכים תוכנית עסקית ומה הן מטרותיה. האמת היא שברב חלקי הפגישה הזו אתם אלו שמדברים ואנחנו בעיקר שואלים שאלות. מטרת "החקירה הנגדית" להוות אמצעי סינון נוסף, שני במספר לפני שממשיכים הלאה. גם בשלב הזה (ובמידה שפספסנו משהו בשיחת הטלפון) בד"כ ה – NOGO הוא מאותן סיבות; חוסר בשלות, רעיון בתולי, פערי ציפיות. בתום הפגישה אנו מחליטים אם ניתן להתקדם ובמידה וכן אנו עוברים לשלב הבא הוא שלב הצעת העבודה.

שלב 4 – הצעת העבודה
תוך שלשה ימי עסקים, תקבלו הצעת מחיר מסודרת, מפורטת ומקיפה המתארת מה אתם מקבלים, תוך כמה זמן וכמה זה עולה לכם. בתום השלב אנו מסכמים על המבנה הרצוי של התוכנית וקובעים מועד לפגישת עבודה ראשונה.

שלב 5 – תחילת עבודה
לאחר ציוות מנהל פרויקטים בעל יתרון יחסי לתחום התוכנית אנו מתחילים בתהליך.
תהליך הכנת התוכנית העסקית הנו מרתק, מלמד ומפתיע ודורש מאתנו ומכם להיות עם ראש פתוח. אנחנו אוהבים לומר שהתהליך דומה ללימודים של חודשיים בפקולטה למנהל עסקים (גם אם אתם אנשי עסקים וותיקים).
במהלך סדרת פגישות שנקבעות מראש אנו עוברים ביחד סיעור מוחות עמוק על כל נושא הקשור לתוכנית העסקית. לכם יש תפקיד חשוב בפגישות הללו והוא להגיע מוכנים, מפוקסים וחדים. לכל פגישה נגדיר מטרות ונעשה עבודת הכנה. עבודת ההכנה מתבצעת בעיקר על ידנו אבל גם על ידכם. לקראת כל פגישה תקבלו שיעורי בית שמהותם היא בעיקר לחשוב…

מה אנחנו מציעים

Full GONOGO

תוכנית עסקית מלאה

תוכנית עסקית מלאה ומקיפה, הכוללת בין השאר: תוכנית פיננסית מלאה ל – 4 שנים, תמצית מנהלים, ONE PAGE SUMMARY

Premium GONOGO

תוכנית עסקית מורחבת

בתוכנית המורחבת אנחנו נותנים לך "חבילה שלמה" בדרך ליישום תוכנית עסקית משלך. החבילה כולל תמיכה בהיקף רחב גם בהיבטים "על יד" התוכנית העסקית.

Implement GONOGO

תוכנית עסקית יישומית

במסגרת הכנתה של תוכנית עסקית יישומית אנחנו למעשה מתחילים לעבוד יחד עם היזם, מהווים חלק מהצוות המתגבש, מעורבים בכל הנעשה בחברה