איגוד ססיטיק פיברוזיס


איגוד CF נוסד בשנת 1967 כעמותה שמטרתה היא סיוע לחולי סיסטיק פיברוזיס. האיגוד מסייע לחולים ולמשפחותיהן בהתמודדותם השוטפת עם המחלה, מסייע בהשתלות, מימון השתלמויות עבור רופאים, מחקר ועוד.

במסגרת הפעילות המיוחדת שלנו עם האיגוד, קיימנו מספר מפגשים בהם סייענו במתן כלים ניהוליים/פיננסיים שיקלו על העבודה השוטפת. כמו כן, סייענו בבניית תכנית עסקית שתסייע לאיגוד לעבוד בצמוד ליעדים מדידים בשוטף ותתרום להבנה מה הן התרומות הנדרשות בכדי להפעיל את העמותה.

 

עמותת קסימבה


עמותת קסימבה נוסדה בשנת 2018 במטרה ליצור למשפחות, עם בני משפחה בעלי מוגבלות או בלי, זמן משפחתי משותף איכותי וייחודי בחלל בו יוכלו להרגיש "בבית" ולהשתתף, יחד עם עוד משפחות מכל הסוגים, בפעילויות תרבותיות ואומנותיות.

במסגרת עבודתנו המשותפת, שמחנו ליצור יחד עם מייסדי העמותה מודל עסקי חדש שיסייע לעמותה לבסס את פעילותה על יצירת הכנסות אקטיביות ולא רק על תרומות. המודל העסקי אמור לאפשר את הרחבת פעילות העמותה. בנוסף לכך, בנינו תכנית עסקית רב שנתית על בסיס המודל העסקי וכן מצגת תורמים בכדי להקל על העמותה את גיוס התרומות ובכדי לבאר את היעדים העומדים בפניה.

 

עמותת אל-סם

אל-סם נוסדה בשנת 1974 במטרה לספק מענה, בעיקר לצעירים, בהתמודדות עם התמכרויות שונות. צוות העמותה כולל אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתחום המעניקים טיפול מקצועי, דיסקרטי ולא שיפוטי לצעירים בכדי להצליח להחזיר את חייהם למסלול.

המפגש עם אל סם היה מרגש מאוד, ובמסגרתו בנינו תוכנית עסקית רב שנתית ומצגת משקיעים שיסייעו הן בגיוס התרומות והן בניהול השוטף של העמותה ועמידתה ביעדים.