בדיוק כמו שלא תבנו את ביתכם ללא מהנדס, לא בונים עסק ללא תוכנית עסקית מקצועית ומפורטת

הכנה ובניית תוכניות עסקיות

בדיוק כמו שלא תבנו את ביתכם ללא אדריכל ו/או מהנדס, תהיה זו טעות להתחיל בהרפתקה עסקית ללא תוכנית עסקית מסודרת, מגובשת ומקיפה אשר תהווה תוכנית עבודה אופרטיבית רב שנתית מיום הפעילות הראשון .
התוכנית העסקית מהווה "מסמך – על" פנימי ו/או חיצוני אשר מטרתו להתוות מסלול ברור בפני מנהלים, משקיעים, בנקים ו/או כל גורם אחר המעורב באופן זה או אחר בפעילות העסקית שלכם.
אז נכון, לפעמים זה מאד קשה ואולי אפילו מעייף לשבת עם השותפים, צוות העובדים או חברה מתמחה בהכנת תוכניות עסקיות ולפרוט את התוכניות לטווח הקצר ולטווח הארוך. עוד יותר קשה שהדיונים הללו הם בדרך כלל בזמן הכי לא נח ועשויים אף להתפס, בטעות יש לומר, כהתמקדות בדברים הלא חשובים באמת, הרי מה הכי חשוב אם לא להגדיל מכירות…
מנהלים, יזמים וגם משקיעים מתמקדים לעתים קרובות, קרובות מדי, בתוצאות ולא בדרך, קובעים יעדים אבל לא ממש יודעים איך להגיע אליהם, באיזו אסטרטגיה עסקית לנקוט, איך להבליט את היתרונות שיש לנו במוצר ו/או בשירות שלנו? מי המתחרים שלנו, ובמה אנחנו שונים מהם, אם בכלל…?
בשנים האחרונות זה כבר ברור לגמרי, תוצאות אינן מגיעות במקרה, זה נכון, למזל ולעיתוי יש חשיבות מכרעת במקרים רבים, אבל שני אלו לא מגיעים ללא תוכנית עבודה מסודרת, הגדרת יעדים ברורים, גם אם אלו בסוף לא מתממשים אחד לאחד. כתיבה והכנת תוכנית עסקית מקצועית, מאלצת אותנו לשבת ולחשוב, חשיבה שבסופו של דבר מתורגמת למספרים קשיחים.
תוכנית עסקית אינה מדע מדויק (בדיוק כמו רפואה, דרך אגב…) אבל היא נותנת ביטוי קשיח לסיכוי מול הסיכון הקשור בפעילות זו או אחרת.
לא תבנו בית ללא מהנדס, גם אם אתם יודעים פחות או יותר איך הדברים צריכים להראות, לא יוצאים לדרך ללא תוכנית עסקית מקצועית אשר תגדיל את הסיכוי להצלחה ותצמצמם את הסיכון שבכשלון.

מה אנחנו מציעים

Full GONOGO

תוכנית עסקית מלאה

תוכנית עסקית מלאה ומקיפה, הכוללת בין השאר: תוכנית פיננסית מלאה ל – 4 שנים, תמצית מנהלים, ONE PAGE SUMMARY

Premium GONOGO

תוכנית עסקית מורחבת

בתוכנית המורחבת אנחנו נותנים לך "חבילה שלמה" בדרך ליישום תוכנית עסקית משלך. החבילה כולל תמיכה בהיקף רחב גם בהיבטים "על יד" התוכנית העסקית.

Implement GONOGO

תוכנית עסקית יישומית

במסגרת הכנתה של תוכנית עסקית יישומית אנחנו למעשה מתחילים לעבוד יחד עם היזם, מהווים חלק מהצוות המתגבש, מעורבים בכל הנעשה בחברה