"לא כל קבוצת אנשים העובדים ביחד, תיחשב לצוות 'מנצח'. מקור כוחו של הצוות בתוכנית העסקית הוא במציאת שביל הזהב לעבודה משותפת ולהפריה הדדית."

GONOGO מביאה עמה תפיסה חדשה, הקוראת להשקיע מחשבה והתמקדות בצעד הראשון, הפותח כל מהלך עסקי: כתיבת תוכנית עסקית.

אנחנו מאמינים כי על מנת לייצר תוכנית עסקית אפקטיבית, דרושה הבנה עמוקה המשלבת בין מספר תחומים; כלכלה, אנשים, שווקים, טכנולוגיות ומערכות עבודה מורכבות, תוך ראייה אסטרטגית רחבה והבנה במהלכים הטקטיים. התעלמות מאחד התחומים יכולה להביא לתכנית מוטעית, וזו יכולה להוביל לכישלון הקונספט העסקי ואובדן היוזמה וההשקעה.

בשונה מגורמים אחרים, המציעים לכתוב תכנית עסקית 'על הדרך' – אנחנו מאמינים בהתמקדות. תחום עיסוקנו היחיד הנו בניית תוכניות עסקיות, אנו מציעים פתרון מקיף ומקצועי בכל הנוגע לכתיבת תוכנית עסקית.
כל משאבינו מתרכזים לכתיבת התוכנית המדויקת והמקיפה ביותר, דבר המכריח אותנו להתמקד, להתמקצע, לחיות את הזירה העסקית, על כל היבטיה, בזמן אמת.

תהליך העבודה כולל גיבוש ובניית אסטרטגיה עסקית כוללת והפיכתה לתכנית עבודה אשר תניב תוצאות ותקנה יתרון יחסי מתמשך בזירה העסקית.

לצוות המקצועי של GONOGO ניסיון אינטנסיבי של 20 שנה בזירה העסקית, עם מגוון רחב של חברות במשק הישראלי.

התפיסה העסקית שלנו:
GONOGO מפרישה באופן קבוע 25% מרווחיה לצורכי השקעה ברעיונות עסקיים אשר יזוהו על ידי החברה כישימים ואטרקטיביים.

מה אנחנו מציעים

Full GONOGO

תוכנית עסקית מלאה

תוכנית עסקית מלאה ומקיפה, הכוללת בין השאר: תוכנית פיננסית מלאה ל – 4 שנים, תמצית מנהלים, ONE PAGE SUMMARY

Premium GONOGO

תוכנית עסקית מורחבת

בתוכנית המורחבת אנחנו נותנים לך "חבילה שלמה" בדרך ליישום תוכנית עסקית משלך. החבילה כולל תמיכה בהיקף רחב גם בהיבטים "על יד" התוכנית העסקית.

Implement GONOGO

תוכנית עסקית יישומית

במסגרת הכנתה של תוכנית עסקית יישומית אנחנו למעשה מתחילים לעבוד יחד עם היזם, מהווים חלק מהצוות המתגבש, מעורבים בכל הנעשה בחברה