המדריך הכתוב והמצולם לכתיבת תוכנית עסקית

חברת GONOGO המתמחה בכתיבת תוכניות עסקיות, מציגה את המדריך הכתוב והמצולם השלם והמקיף ביותר לכתיבת תוכנית עסקית.
המדריך מחולק למספר פרקים, כל פרק מפרט חלק אחר בתוכנית העסקית וקשור לפרק שאחריו. מדריך הוידיאו המצולם לכתיבת תוכנית עסקית הינו למעשה תמצות של המדריך הכתוב וגם הוא מחולק למספר קטעי וידיאו בהתאם לסדר התוכנית.
במדריך תוכלו למצוא הנחיות מפורטות איך לכתוב את התוכנית העסקית שלכם, או חלקים ממנה לפחות. השקענו מאמצים רבים בכתיבת המדריך המפורט במטרה להשריש את השימוש בתוכנית עסקית מסודרת לפני השקת פעילות עסקית חדשה ובמהלך חייו של העסק. כיום, יותר מתמיד, תוכנית עסקית מקצועית תגדיל את הסיכוי ותצמצם את הסיכון שביוזמה העסקית.

נתקעתם? אנחנו כאן כדי לסייע, בהצלחה!

המדריך המצולם לכתיבת תוכנית עסקית

המדריך המצולם לכתיבת תוכנית עסקית כולל 14 סרטונים המסודרים לפי סדר כתיבת התוכנית העסקית. אורכו של כל סרטון הוא בין 2-5 דקות. כל סרטון מלווה בדוגמאות הקשורות לתוכן הפרק. המדריך מהווה תמצות של המדריך הכתוב והרחב לכתיבת התוכנית.

המדריך הכתוב לכתיבת תוכנית עסקית

המדריך הכתוב לכתיבת תוכנית עסקית כולל ארבעה פרקים עיקריים המפרטים כל אחד מהשלבים בהכנת התוכנית העסקית. המדריך נועד לסייע לקוראיו בשלב הראשון הפותח כל מהלך עסקי – כתיבת תוכנית עסקית . המדריך ערוך באופן כזה המאפשר התייחסות לכל שלבי הקמת העסק וכתיבת התוכנית העסקית.